Antikhane

Deniz Tuğhan ARBAK

 

Sevgili Ayvalık ve Koleksiyon Dostları;

Yaz başı maalesef yapamadığımız “Antikhane Yaz Mezatı”nı 16 Eylül Cuma günü yapıyoruz. Piyasanın durgunluğu bizleri de haliyle etkiliyor. Ancak güzel bir kartpostal lotunu sizlere sunmayı başardık. Plaklarımızın da son derece temiz olduklarını belirtmek isterim. Osmanlı ürünlerimiz müzayedemize renk katmakta.

Her zaman söylediğimiz gibi biz yerel bir mezatız ve ürünlerimizi Ayvalık ve çevre ilçelerden topluyoruz. Bu yazı her Salı saat 11:00 deki Listesiz Mezatlarımızın çoşkusu ile geçirdik. Bit pazarımız renklenerek yine her Cumartesi devam ediyor.

Beğendiğiniz ürünler hakkında bilgi almak için arayabilir, mail atabilirsiniz. Aynı şekilde pey vermek için mail atabilir, telefon edebilir ve sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.

Bizlerden daha hızlı haber almak için facebook grup sayfamıza üye olabilir ve/veya instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Her ikiside web sayfamızda mevcuttur.

Bilgilerimizi güncellemek için bizleri yeni tanıyan dostlarımız koleksiyonları hakkında bize bilgi versinler, eski dostlarımız da yeni koleksiyonları varsa lütfen bize ulaşsınlar.

Şimdiden herkesin Kurban Bayrmını kutlar sağlık ve esenlikle bir bayram tatili dileriz.

Antikhane / Ayvalık

Deniz Tuğhan Arbak

0546 898 4621

tughanarbak@gmail.com

Mezat listemiz : http://www.ayvalikbitpazari.com/muzayede/

Ayvalık Antika piyasası Türkiye piyasasına tam entegredir. Diğer yazlık yerlerdeki gibi sadece sezona odaklı değil müşteriye odaklı çalışmaktadır.
Antikhane, gerek çok özel koleksiyon ürünleri gerekse her cumartesi Ayvalık'ta ve internet üzerinden düzenlediği Mezat'larla antikaseverlere ulaşmaktadır. Mezatlarda ürünler bölgenin çıkarabildiği mallara göre şekillenmektedir. Listelerin büyük bir çoğunluğu AYVALIK dan sağlanmaktadır.
Ayvalık Bit Pazarı için mutlaka önceden yerinizi ayırtınız. Şehir dışından gelecek arkadaşlar geceleme ve otobüs rezervasyonlarını yaptırmayı unutmamalıdır.