Antikhane

Deniz Tuğhan ARBAK

Sevgili Dostlar, Antika ve Kolesiyon severler,

11 Şubat 2018 PAZAR saat 09.00 / 19.00 Arası KARACA KÜLTÜR MERKEZİ - ALSANCAK İzmir de İzmir Antika ve Koleksiyon Pazarı vardır. Giriş 2.-TL olup 40 Standımız vardır. İzmir İstanbul Balıkesir Bursa Manisa dan katılımlarla güzel bir pazar olacağını düşünüyoruz..

Antikhane / Ayvalık olarak İzmir maceramız başladı. Bahçeliler Han no105 Konak İzmir adresinde büromuzu tuttuk. Programımızı netleştirdik. Artık gönül rahatlığıyla sizlerle paylaşabiliriz. Heyecanlıyız. Uzun yıllar sonra yeniden büyükşehirdeyiz ve İzmir gerçekten yaşanılası bir şehir. Rahat, insanı güzel ve enerjisi  yüksek bir kent.

Listeli Mezatlarımızı anlaştığımız www.eskimezat.net üzerinden yayınlıyoruz. Şu anda 12 Kasım da bitecek karma bir listemiz yayında. Üye olarak peylerinizi verebilirsiniz. Herhangi bir sorun olduğunda bana ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunları halletmekten memnun oluruz. Çok zorlanırsanız bana email veya mobil telefon üzerinden, sosyal medyadan pey verebilirsiniz. Ben sizin adınıza pey veririm.

Listemizin tam linki : http://eskimezat.net/mezat/191/antikhane---kitap--efemera-piyango-ve-obje-muzayedesi

Listemizde Osmanlı efemera objeler, Evrak, Bira-Rakı-Gazoz-sakız  koleksiyon ürünleri, Piyango, Kartpostal,  600 kitap ve diğer çeşitleri bulabilirsiniz. Özellikle CHP ile ilgili koleksiyon yapanlar listemizi muhakkak incelesin.

Aralık ayında 200-250 parça sadece Osmanlı ürünlerle bir seçki yapmayı düşünüyoruz.  Ürün vermek isteyenler lütfen bizimle irtibata geçsin.

İletişim : Deniz Tuğhan Arbak

0546 898 4621

KASIM AYI PROGRAMIMIZ ŞÖYLE :

4-11-18-25 Kasım Cumartesi Ayvalık Bit Pazarı

4 Kasım Cumartesi saat 13:00

Yer: Cafe Caramel - Ayvalık

 

15-29 Kasım Çarşamba 18:00 Listesiz EFEMERA ve NUMİSMATİK Mezatı

Yer : Bahçeliler Han no 105 Konak İzmir

22 Kasım Çarşamba saat 18:00 Listesiz OBJE Mezatı

Yer: La Cigale salonu – İzmir Fransız Kültür Merkezi Alsancak